تجلیل از منتخبین هیات کوهنوردی استان زنجان توسط انجمن پیشکسوتان ورزش استان

از منتخبین هیات کوهنوردی استان زنجان در بازدید ادواری انجمن پیشکسوتان ورزش استان زنجان تجلیل به عمل آمد.

رئیس انجمن پیشکسوتان ورزش استان زنجان با اعلام این مطلب گفت: در ادامه بازدید ادواری پیشکسوتان ورزش از هیاتهای ورزشی این بار به سراغ هیات کوهنوردی استان زنجان رفتیم و با حضور در جمع آنان از پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران برجسته آنان تجلیل کردیم.

ابوالفضل خلیلی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش و جوانان استان زنجان افزود: این دیدار روز دوشنبه در دفتر سال اختصاصی سنگنوردی و با حضور صدقعلی کاظمی،اکبر نعلچگر، حسن اشراقی، اکبر ملکی پیشکسوتان رشته ورزشی کشتی، خلیل انگورانی پیشکسوت فوتبال، خلیل وجدی پیشکسوت بسکتبال و زین العابدین اژدری پیشکسوت بوکس و ژیمناستیک صورت پذیرفت.

وی خاطر نشان کرد: در این مراسم از ابوالفضل متقالچی "پیشکسوت کوهنوردی"، خلیل علیگو "رئیس هیات کوهنوردی استان زنجان"، سید حمید صدیقیان "مربی سنگنوردی" و داود رکابی، فرناز اسماعیل زاده و الناز رکابی به عنوان سنگنوردان برجسته کشورمان تجلیل بعمل آمد.

خلیلی هدف از برگزاری این دیدارها را این چنین بیان کرد: این دیدارها به منظور قدردانی از هیات های ورزشی است که در ورزش زنجان اثر گذار بوده اند و برای کشور و استان مدال آوری کرده اند.

وی تصریح کرد : آشنایی قهرمانان با قهرمانان دیروز که همان پیشکسوتان هستند یکی دیگر از اهداف این دیدارها است تا قهرمانان کنونی در اخلاق و منش پهلوانی و جوانمردی و فروتنی از پیشکسوتان گذشته الگور برداری کنند.
 
منبع: روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان زنجان


date_range ۱۳۹۲/۱۱/۰۷، ۱۸:۴۴:۱۰       visibility 460