گزارش عملکرد انجمن پیشکسوتان ورزش استان زنجان در نیمسال دو 94

گزارش عملكرد انجمن پيشكسوتان ورزش استان زنجان در شش ماهه دوم سال 1394

 

12/7/94  تجليل

    در اين مراسم كه با شركت جمعي از پيشكسوتان ورزش و حضور مدير كل ورزش و جوانان و معاونين ايشان در محل انجمن پيشكسوتان تشكيل گرديد از آقايان  ناصر حسيني و اصغر بياتي  در رشته فوتبال،‌  حسين توكلي فر  ( نباتي ) در رشته دوچرخه سواري‌،  مرتضي اشتري  در رشته ژيمناستيك و  حاج احمد صفائيان  در رشته ورزش هاي باستاني با اهداي لوح تقدير و مورد تجليل قرار گرفتند.

25/7/94  هفته تربيت بدني

به مناسبت گراميداشت هفته تربيت بدني اعضاي انجمن به همراه تعدادي از پيشكسوتان ورزش ضمن حضور در دفتر آقاي " سيد ارسلان حسيني " مدير كل محترم ورزش و جوانان استان هفته تربيت بدني را تبريك و برايشان آرزوي موفقيت كردند. همچنين در اين مراسم با حضور در دفتر كار معاونين اداره كل و ساير واحدها با تبريك هفته تربيت بدني از زحمات و تلاش هاي آن‌ها قدرداني كردند.

1/9/94  عيادت و تجليل

اعضاي انجمن در منزل آقاي كمال عشقي كه سال‌ها در جهت ارتقاء ورزش جانبازان و معلولين بويژه رشته بسكتبال با ويلچر تلاش كرده اند و در بستر بيماري بودند حضور پيدا كرده و ضمن عيادت از ايشان با اهداي لوح از زحمات ايشان قدرداني كردند.

5/9/94  تجليل

در اين مراسم با حضور جمعي از پيشكسوتان ورزش و آقاي " سيد ارسلان حسيني " مدير كل ورزش و جوانان و معاونين ايشان در محل دفتر انجمن پيشكسوتان از آقايان  سيد جلال الدين صادقي  در رشته ورزش‌هاي باستاني،  بهمن همتيان  و  سعيد قوامي  در رشته فوتبال،  صمد آذري  در رشته تنيس روي ميز،  نقي سالك  در رشته دو و ميداني و سركار خانم فريده عيني  در رشته بدمينتون بانوان با اهداي لوح تقدير و از آن‌ها تجليل به عمل آمد.

15/9/94  همايش كوهنوردان قديمي زنجان

همايش كوهنوردان قديمي و پيشكسوتان اين ورزش به منظور انسجام كوهنوردان و همچنين ارتباط بيشتر با يكديگر به منظور تعامل با نسل جوان كوهنوردي جهت ارتقاء دانش و تجربه در محل انجمن با شركت حدود 30 نفر از كوهنوردان قديمي تشكيل و مقرر شد ضمن تداوم اين جلسلت حداقل در هر فصل يك برنامه كوهنوردي اجرا شود.

27/9/94  برنامه كوهپيمايي

با هماهنگي انجمن پيشكسوتان با حضور حدود 40 نفر از كوهنوردان قديمي به مناسبت گراميداشت ياد و خاطره زنده ياد " مهندس يعقوب حبري " از كوهنوردان زنجان در چهلم اين مرحوم به قله بايندر در منطقه زنگيل آباد صعود شد.

12/10/94  تجليل

بر اساس برنامه هاي تدوين شده انجمن طي مراسمي با شركت تعداد كثيري از پيشكسوتان، علاقمندان و مسئولين تعدادي از هيأت‌هاي ورزشي و با حضور مدير كل ورزش استان از تعدادي ديگر از عزيزان زحمتكش عرصه ورزش كه در سال‌هاي گذشته منشأ اثر و خدمت بوده اند بدين شرح با اهداي لوح تجليل بعمل آمد. آقايان : ابوالفضل انصاري در رشته ورزش‌هاي زورخانه اي، عبدالحسين اسمخاني در رشته فوتبال، جعفر فرازمند در رشته واليبال، رسول مشهدلو در رشته سه گانه بوكس، دوچرخه دونفره، عباس منفرد در رشته كشتي و همچنين در اين مراسم بصورت ويژه از دو قهرمان ارزنده رشته دوچرخه سواري آقاي مهدي سهرابي و  سركار خانم زهرا نجار صادق با اهداي لوح تجليل بعمل آمد. در اين مراسم آقاي سيد ارسلان حسيني مدير كل محترم ورزش و جوانان قول دادند كه در سال بعد به هر نحوي اميد دارم كلنگ ساختمان جديد انجمن پيشكسوتان را به زمين زده و كارهاي ساختماني آن شروع شود.

20/10/94  تجليل

اعضاي انجمن به همراه مدير كل ورزش و جوانان استان و تعدادي از پيشكسوتان و مسئولين هيأت شناي استان به منظور ديدار و تجليل از آقاي " جلال فصاحتي " از پيشكسوتان و مربيان تأثيرگذار ورزش شناي زنجان در منزل ايشان حضور پيدا كرده و ضمن تقدير از نامبرده با اهداي لوح از ايشان تجليل شد.

4/11/94  عيادت و تجليل

اعضاي انجمن به همراه آقاي سيد ارسلان حسيني مدير كل ورزش و جوانان و معاون ورزشي اداره كل و با حضور جمعي از مسئولين هيأت شنا و پيشكسوتان اين رشته در منزل آقاي محمد تقي نجفي يكي از زحمتكشان و پيشكسوتان ورزش شنا كه در بستر بيماري بودند حاضر و ضمن عيادت از ايشان با اهداي لوح از نامبرده تجليل بعمل آمد و براي ايشان از خداوند متعال آرزوي سلامتي گرديد.

24/11/94  تجليل

طبق برنامه هاي ادواري انجمن و طبق هماهنگي هاي قبلي مراسمي با حضور اعضاي انجمن، تعدادي از پيشكسوتان رشته هاي مختلف ورزشي و همچنين با حضور مدير كل محترم ورزش و جوانان و هيأت همراه ايشان در محل انجمن پيشكسوتان ورزش استان برگزار و از آقايان : مسعود كلانتري در رشته واليبال، احمد جعفري در رشته فوتبال، كريم شريفي در رشته پرورش اندام، مجيد يزداني در رشته وزنه برداري و جلال پرسا در رشته باستاني كه در سال‌هاي گذشته در عرصه ورزش استان تلاش كرده اند با اهداي لوح تقدير و مورد تجليل قرار گرفتند. همچنين در اين مراسم به صورت ويژه از آقاي محسن محمد سيفي قهرمان جهاني رشته ووشو و سركار خانم مهسا جاور قهرمان عضو تيم ملي رشته قايقراني با اهداي لوح تقدير و مورد تجليل قرار گرفتند.

2/12/94  گردهمايي كوهنوردان قديمي

مراسمي با حضور تعدادي از كوهنوردان قديمي در محل انجمن برگزار گرديد. در اين گردهمايي در خصوص اهداف گردهمايي بحث و تبادل نظر شد و همچنين مقرر گرديد به منظور تداوم اين تعامل نظرات و پيشنهادات ارائه شده مورد بررسي و پيگيري قرار گيرد و مقرر شد تقويم ورزشي سال 95 با پيشنهاد كوهنوردان در اسرع وقت به كارگروه مربوطه ارائه تا نسبت به تدوين آن اقدام گردد.

20/12/94 تجليل

در طي مراسمي در سالن كنفرانس اداره كل ورزش و جوانان و با حضور مدير كل محترم اداره كل ورزش و تعدادي از پيشكسوتان عرصه ورزش استان از آقايان : فريدون اصفهانيان در رشته فوتبال ، سعيد طالب پور در رشته بدمينتون ، رضا دلگانه در رشته شنا و نجات غريق ، مهدي اماني در رشته تنيس روي ميز و خانم پريدخت در رشته آمادگي جسماني و آقاي سروش اسكندري قهرمان ملي بدمينتون كشور با اهداء لوح تقدير و تجليل به عمل آمد. همچنين در اين برنامه از اعضاي انجمن پيشكسوتان توسط مدير كل محترم تجليل و قدرداني بعمل آمد.

  • اعضاي انجمن در طول 6 ماهه دوم سال 94 با تشكيل جلسات هفتگي متعدد در مورد اهداف و برنامه هاي انجمن بررسي هاي لازم را انجام و در خصوص اجراي آن ها تصميم گيري شد ، همچنين در مورد سوابق ورزشكاران سال هاي گذشته كه قرار است در جلد دوم كتاب انجمن به چاپ برسد بررسي و تصميم گيري شد.

date_range ۱۳۹۵/۰۹/۰۷، ۱۲:۵۳:۴۴       visibility 481